Loading...

ست کردن لباس های خال خالی

ست کردن لباس های خال خالی
لباس های خال خالی از جمله آیتم های بسیار جذاب و با نمک کمد لباس هر خانمی به شمار می رود.

 این آیتم ها از جمله ترندهایی هستند که محدود به زمان و دوره ی خاصی نمی باشند. لباس های خال خالی بر خلاف آن چه تصور می شود، از گذشته تا کنون، یکی از انتخاب های مهم و اساسی افراد مشهور می باشد. می توان گفت از زمانی که مرلین مونرو و پرنسس دایانا از لباس های خال خالی در استایل های روزمره ی خود استفاده کردند، توجه بسیار زیادی به سمت این آیتم های زیبا جلب شد.

امروزه هم به لطف طراحان و استایلیست ها، پوشیدن و ست کردن لباس های خال خالی مطابق سلیقه ی کنونی افراد شده است. لباس های خالی خالی در حال حاضر، بسیار قابل استفاده و متناسب با هر مکان و موقعیتی از رسمی و کاری گرفته تا کژوال و دورهمی های دوستانه گشته است. در این مقاله چند روش جذاب برای ست کردن لباس های خال خالی را با هم بررسی می کنیم تا شما ایده بگیرید و از آن ها در استایل های روزمره تان استفاده کنید.

ترکیب خال خالی ها و پترن های دیگر

شایداین راه ست کردن لباس های خال خالی کمی عجیب به نظر برسد اما گاهی اوقات قوانین مد و فشن مادربزرگ هایمان درس از آب درمی آیند. این قانون می گوید اگر از پترن یا الگویی استافده می کنید که توجه بیشتری را بع سمت خود جلب می کند، برای سایر بخش های استایل، باید از رنگ و طرح های خنثی و ساده تری استفاده کنید. ترکیب کردن پترن و طرح های مختلف امروزه در دنیای فشن یک حرکت جذاب به شمار می رود. البته یاد داشته باشید که برای انجام این روش، داشتن اعتماد به نفس مهم ترین فاکتور به حساب می آید. ست کردن خال خالی ها با طرح های گل دار انتخاب بسیار خوبی برای فصل بهار محسوب می شود و توجه بسیار زیادی به ظاهر شما جلب می شود.

پیراهن های بلند و خال خالی

چه چیزی بهتر از یک پیراهن ماکسی و بلند برای پوشیدن در فصل تابستان؟ یکی دیگر از روش های ساده و اما بسیار زیبا برای ست کردن لباس های خال خالی، پوشیدن یک پیراهن بلند خال خالی است. شما می توانید از این آیتم به صورت تنها در مهمانی ها و دروهمی های دوستانه یا با یک مانتو یا تونیک برای پوشیدن در خیابان استفاده کنید. این لباس ها هم با انواع جذب و هم آزاد و اورسایز موجود اند که می توانید بسته با سلیقه تان از آن ها در استایل های روزمره استفاده کنید.

شیک و رسمی با خال خالی ها

همان طور که در بالاتر ذکر شد، لباس های خال خالی بسیار تطابق پذیر اند و از آن ها می توان در بسیاری از مکان ها و موقعیت ها استفاده کرد. یکی دیگر از روش های ست کردن لباس های خال خالی، ساختن یک استایل رسمی به کمک آن هاست. البته نکته ی بسیار مهم در این روش، توجه به آیتم های دیگری است که در کنار آن ها قرار می گیرند. مثلا یک شومیز سفید ساده در کنار یک دامن خال خالی، ترکیب رسمی و در عین حال جذابی را خلق می کند. در کنار این استایل می توانید از اکسسوری های چرمی استفاده کنید.

جامپ سوت های خال خالی

جامپ سوت ها و سر همی ها، یکی از آیتم های مورد استفاده و محبوب خانم ها در فصل تابستان به شمار می روند. دراین روش از ست کردن لباس های خال خالی، پوشیدن یک سرهمی خال خالی و ترکیب آن با یک مانتو یا شومیز برای قدم زدن در خیابان و پیاده روی در گرما یا به صورت تنها در یک مهمانی دوستانه انتخاب بسیار خوبی خواهد بود. از جمله اکسسوری هایی که این استایل را کامل می کنند، می توان به کمربند ها اشاره کرد. هم چنین می توانید سرهمی های خال خالی را با یک صندل یا یک جفت پاشنه بلند ترکیب کنید.

تی شرت های خال خالی در کنار جین ها

ترکیب پترن خالی خالی و جین ها، از جمله اجزای جدانشدنی فشن آمریکایی به حساب می آیند. پوشیدن یک تی شرت خال خالی به همراه یک شلوار یا دامن جین، یک استایل بسیار جذاب و مناسب برای مهمانی های دوستانه به شمار می رود. هم چنین ترکیب کت های جین و تی شرت های خال خالی یکی دیگر از راه های ست کردن لباس های خالی اند که بسیار هم پرطرفدار می باشند. پوشیدن یک جفت کفش پاشنه بلند انتخاب بسیار خوبی برای چشمگیر تر کردن استایل شما خواهد بود که جلوه ی بسیار زیادی به ظاهرتان می بخشد.

دستمال گردن خال خالی

اضافه کردن یک دستمال گردن به استایل های روزمره معمولا انتخاب بسیار خوبی خواهد بود. از جمله روش های ست کردن لباس های خال خالی، بستن یک دستمال گردن خالی است. ای آیتم هم در استایل های رسمی و هم در استایل های کژوال جواب خواهد داد. می توانید از این آیتم در قرارهای رمانتیک، دوستانه و رسمی استفاده کنید. هم چنین هنگام پوشیدن یک سوییت شرت مشکی، این اکسسوری استایل شما را چشم گیر خواهد کرد.

شومیز خال خالی و شلوار زرد
یکی از مزایای خال خالی های سفید و مشکی این است که می توان با خیال راحت به آن ها رنگ های روشن و شاد را اضافه کرد و یک استایل جذاب و متمایز ساخت. پوشیدن یک شلوار زرد رنگ به همراه یک شومیز خال خالی، یکی دیگر از روش های ست کردن لباس های خال خالی است که استایلی نیمه رسمی می سازد. هم چنین می توانید از این ترکیب به عنوان یک استایل کژوال نیز بهره بگیرید.

پیراهن خال خالی و مانتو یا پالتوی قرمز

ترکیب رنگ قرمز، سفید و مشکی یکی از محبوب ترین ترکیب های رنگی در بین افراد است که هرگز هم قدیمی نمی شود. پوشیدن یک مانتوی قرمز بر روی یک تونیک خال خالی سفید و مشکی، یکی از روش های جذاب ست کردن لباس های خالی است که دنیای میکی موس و دیزنی را به یاد می آورد. پوشیدن یک پالتوی قرمز بر وری یک آیتم خال خالی، انتخاب خیلی خوبی برای فصل زمستان خواهد بود.

نظرات
    ارسال نظر
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
    • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
    • - لطفا فارسی بنویسید.
    • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد